اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

پراستفاده ترین دکل های مخابراتی

شرکت کیاسازه یکی از عرضه کنندگان انواع دکل های مخابراتی است که خدمات نصب و نگهداری از این سازه ها را نیز ارائه می دهد. ما در تلاشیم که ضمن ارائه با کیفیت ترین خدمات و عرضه بهترین محصولات، اطلاعات کاربران را نیز در این حوزه افزایش دهیم. در همین راستا امروز چند نمونه از پر استفاده ترین دکل های مخابراتی را به شما معرفی می کنیم. برای خرید، نصب و راه اندازی هریک از این مدلها کافی است از طریق شماره های موجود، با همکاران ما در بخش های مختلف شرکت کیاسازه تماس بگیرید.

معرفی پر استفاده ترین دکل های مخابراتی

دکل ICB

یکی از دکل های مخابراتی که موارد استفاده بسیار بالایی دارد، دکل ICB است. فوندانسیون این مدل پیش ساخته است و می توان مکان نصب آن را تغییر داد و حتی آن را در ارتفاع نصب کرد. دکل های ICB معمولا بین ۲۴تا۴۲ متر ارتفاع دارند و دارای لوله هایی هستند که توسط اتصالاتی به یکدیگر جوش داده می شوند.

دکل های بازتابی یا پسیو

دومین مورد از پر استفاده ترین دکل های مخابراتی، دکل بازتابی یا پسیو است. این دکل ها مانند آینه امواج رادیویی را منعکس می کنند و بیشتر در مناطقی کاربرد دارند که دارای کوههای زیادی هستند و عبور امواج در آنها مشکل است. دکل های پسیو یک پنل بزرگ دارند که از جنس آلیاژ مخصوص مانند نقره یا مس ساخته شده است.

پرکاربرد ترین دکل مخابراتی

دکل های مونوپل

دکل مونوپل را نیز قبلا معرفی کرده ایم. این نوع دکل هم به دلیل تک پایه بودن و نصب راحت، موارد استفاده زیادی داشت. اما اخیرا مشخص شده است که مقاومت دکل های مونوپل چندان بالا نیست و به همین دلیل این دکل ها در حال جمع آوری هستند.

دکل های مهاری

از دیگر دکل های مخابراتی پر استفاده باید به دکل مهاری اشاره کنیم. این مدل، به وسیله سیم های مهار به زمین یا تکیه گاه های دیگری مهار می شود. به دلیل وزن پایین، معمولا این نوع دکل را بیشتر انتخاب و استفاده می کنند اما باید بدانید که دکل های مهاری برای نصب درست و کامل، به فضای زیادی نیاز دارند.

دکل های سه پایه و چهارپایه

دکل سه پایه و چهارپایه، دارای نبشی هایی است که با پیچ و مهره به هم وصل می شوند. در صورت نیاز به بارهای زیاد، بیشتر از 24 متر، از این نوع دکل استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *