اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

دکل خود ایستا

یکی از دکل های مخابراتی که شرکت کیا سازه تولید و عرضه می کند، دکل خود ایستاست. دکل های خود ایستا، 4 پایه دارند و اجزای آنها از پیش ساخته شده است. این قطعات مونتاژ می شوند و به این ترتیب، دکل راه اندازی می شود. نکته بسیار مهم در مورد سرهم کردن دکل های خود ایستا توجه به اهمیت میزان فشار وارد شده دکل بر فونداسیون و همچنین نوع خاک محل نصب است. معمولا برای این که قطعات این نوع دکل دچار زنگ زدگی یا خوردگی نشود، آنها را با گالوانیزه گرم می پوشانند. نصب قطعات این دکل آسان می باشد و می توان با استفاده از نقشه ای که همراه قطعات است، می توان آنها را به یکدیگر وصل کرد.

کاربرد و مزیت دکل های خود ایستا

همانطور که اشاره کردیم، دکل خود ایستا یک نوع دکل مخابراتی است که برای نصب دیش‌ های ماکروویو، آنتن‌ های رادیو، آنتن‌ های موبایل، آنتن‌های بیسیم و… کاربرد دارد. با توجه به این که قطعات این نوع دکل به صورت مجزا ساخته می شوند، حمل آنها هم در مقایسه با مدل های دیگر، راحت تر می باشد. از طرفی چون دارای پایه های نگهدارنده هستند، برای نصب آنها نیازی به سیم های مهاری نیست.

انواع دکل های خود ایستا

سه پایه لوله نبشی
سه پایه تمام نبشی
چهارپایه تمام نبشی
دکل ICB
دکل RDS
دکل NBکاربرد و مزیت دکل های خود ایستا

دکل خود ایستا

دکل خود ایستا چیست؟

دکل خودایستا، دکلی دارای 3 یا 4 پایه است که با استفاده از قطعات خرپایی به یکدیگر وصل می شوند. این نوع دکل ها بدون استفاده از کابل های مهار نصب می شوند و تحمل نیروهای برشی و گشتاورهای خمشی و پیچش در پایین دکل، مبنای اصلی در طراحی آنها محسوب می گردد. دکل های خود ایستا با عنوان لتیسlattice هم شناخته می شوند و پایه های آنها بیشتر از جنس لوله و یا نبشی است. ویژگی دیگر این نوع دکل ها این است که اجزای داخلی آنها به صورت شبکه ای از مقاطع نبشی یا ناودانی ساخته می می شوند. هریک از قطعات این سازه، کد شناسایی ویژه ای دارند تا در محل مخصوص خود نصب شوند. معمولا سطح مقطع دکل های خود ایستا با افزایش ارتفاع کاهش می یابد.

خرید دکل خود ایستا

همانطور که اشاره شد، شرکت کیا سازه یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان انواع دکل های مخابراتی است که انواع خود ایستا را نیز تولید و عرضه می کند. همکاران ما به واسطه سالها فعالیت در این حوزه، به شما کمک می کند تا بهترین و کاربردی ترین مدل دکل خود ایستا را متناسب با نوع کاربری و منطقه مورد نظر خریداری نمایید. در این مجموعه، قطعات و تجهیزات دکل های مخابراتی را دقت و حساسیت بسیار بالایی تولید می شوند تا کیفیت لازم را داشته باشند. پیش از خرید دکل خود ایستا می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و راهنمایی ها و مشاوره های تخصصی را در این زمینه دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *